2013 Acıbadem Hastanesi Personel ve Eleman Alımları

Sponsor Bağlantılar

,

2013 Acıbadem Hastanesi Personel ve Eleman Alımları

Acıbadem Hastanesi personel alımı 2012, sağlık sektöründe çalışmak isteyen takipçilerimizi ilgilendirmektedir. Acıbadem Hastanesi 2011 yılında; hemşire, teknisyen, bilgi sistem sorumlusu, pazarlama gibi alanlara 1.000 civarında eleman alımı yapmıştır. Acıbadem, 1991 yılından beri, sağlık sektöründe hizmet vermektedir.

Acıbadem Hastanesi’nin 2012 yılı personel alımıyla ilgili ilanları gelecek günlerde sitemizde bulabilirsiniz. Eğer sizde bu sektörde çalışmak istiyorsanız, Acıbadem Hastanesi’nin bir personeli olmak istiyorsanız, sitemizi takip ederek yayınlanan ilanlara başvurularınızı yapabilirsiniz.

Sponsor Bağlantılar

Acıbadem Hastanesi, alacağı personelleri insan kaynakları politikasını göz önünde bulundurarak seçmektedir. Acıbadem insan kaynakları, işe alım, başvuru şartları gibi detaylar hakkındaki bilgileri kurumun resmi websitesinde bulabilirsiniz. Acıbadem Hastanesi’nin gelişen ve büyüyen yapısı içerisinde yer almak ve kariyer sahibi olmak istiyorsanız, websitesinde bulunan CVBank’ta özgeçmişinizi oluşturup açık pozisyonları inceleyerek, size uygun olanlara iş başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Acıbadem Açık Pozisyonlar için TIKLAYINIZ.

Acıbadem Hastanesi 

Sponsor Bağlantılar

AnaSayfa

Eleman Arama Sitesi:

  • hastane iş ilanları 2013
  • hastanelere personel alımı 2013
  • hastane iş ilanları
  • hastaneye eleman alımı
  • hastanelere eleman alımı 2013
Henüz Yorum Bulunmuyor

Yorum,Soru,Görüş ve Önerilerinizi Alalım ?

Küfürlü ve argo tabirler kullanmak yasaktır, yorum yaparken yaptığınız yorum'dan, ek-is.gen.tr değil siz sorumlu tutulursunuz.